Depilacja brazylijska w Gdyni

Depilacja
Bikini

Okolice bikini bywają często jednym z najtrudniejszych obszarów do depilacji. Głównie ze względu na fakt, że skóra w tym miejscu jest zwykle mocno wrażliwa i podatna na podrażnienia. Aby jednak uniknąć niechcianych podrażnień, warto skorzystać z usług polecanych kosmetologów, który w sposób rzetelny i bezpieczny przeprowadzą zabieg.

Zajmujemy się profesjonalną depilacją wrażliwych okolic bikini. Do czynności tej używamy nowoczesnego i wysokojakościowego sprzętu, jakim jest laser diodowy Lightsheer Duet, gwarantujący najwyższą jakość przeprowadzonej depilacji, a także zapewniający bezpieczeństwo podczas zabiegu.

Działanie lasera diodowego Lightsheer Duet

Działania lasera jest powierzchowne, nie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Urządzenie emituje wiązkę światła, która dociera do mieszka włosowego i niszczy cebulkę. Co istotne, laser diodowy Lightsheer Duet już po pierwszym zabiegu usuwa praktycznie niemalże 30% owłosienia, po wykonaniu całej serii można skutecznie pozbyć się z okolic bikini całego owłosienia. Warto zaznaczyć, że włoski, które raz zostały usunięte, nigdy nie odrastają.

Jak się przygotować do depilacji bikini w Gdyni?

Miesiąc przed planowanym zabiegiem depilacji okolic bikini nie należy wyrywać włosów, np. depilatorem, czy woskiem. Ponadto, nie zaleca się opalania oraz korzystania z solarium. Mniej więcej tydzień przed należy zrezygnować z peelingowania skóry w okolicach bikini, warto również stosować preparaty nawilżające do dnia poprzedzającego depilację.

Na jeden dzień przed depilacją należy dokładnie ogolić okolice bikini maszynką jednorazową. Warto jednak uważać, by nie podrażnić skóry.

Jeśli wybierasz się pierwszy raz na zabieg depilacji bikini, pozostaw niewielki obszar skóry (maksymalnie 1 lub 2 cm) z nieogolonym włosem. Pozwoli nam to, określić kolor włosa i dobrać odpowiednie parametry zabiegu.

Warto również pamiętać, że skóra musi być czysta, jednak sucha. Nie należy nakładać na nią balsamów oraz kremów.