depilacja_nog_oferta

Depilacja laserowa Gdynia

Depilacja
Nóg w Gdyni

Depilacja nóg należy zwykle do jednego z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych wielu kobiet. Tradycyjne metody usuwania zbędnego owłosienia bywają jednak uciążliwe, a niekiedy bolesne. Rozsądniej zatem zdecydować się na skuteczną depilację laserem diodowym LightSheer DUET. Dzięki tej serii zabiegów pozbędziesz się włosków z nóg na stałe bez zbędnego wysiłku. W naszym Studiu Kosmetyki Laserowej Beauty Laser od kilkunastu lat przeprowadzamy profesjonalne zabiegi depilacji laserowej różnych partii ciała. Z naszych usług korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Na czym polega depilacja laserowa urządzeniem LightSheer DUET?

Nowoczesne urządzenie LightSheer DUET emituje łagodną wiązkę światła, która przenika przez skórę do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę włosa. Warto zaznaczyć, że działa wyłącznie na te włosy, które są obecnie w aktywnej fazie wzrostu, stąd zabieg ten należy powtórzyć parę razy w odstępie kilku tygodni, zazwyczaj co ok. 6-8 tygodni.

Dlaczego Warto Zdecydować Się Na Zabieg Depilacji Laserowej? ​

Depilacja laserowa nóg jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów, dzięki któremu można pozbyć się trwale niechcianego owłosienia i tym samym zaoszczędzić czas i pieniądze. Zabieg ten przyczynia się również do wyeliminowania problemu związanego z podrażnioną skórą. Tradycyjne metody usuwania włosków, np. przy wykorzystaniu maszynki, bardzo często doprowadzają do przesuszenia skóry na nogach i tym samym do tworzenia nieestetycznych śladów.

Do przeprowadzenia zabiegów wykorzystujemy nowoczesny laser diodowy LightSheer DUET, który redukuje aż do 30% zbędnego owłosienia już podczas jednej sesji. Laser działa wyłącznie powierzchownie, wiązka światła nie wnika w głąb skóry, dzięki temu nie oddziałuje w żaden sposób na organizm. Depilacja laserowa nóg jest zatem zabiegiem bezpiecznym.

Depilacja laserowa nóg – dla kogo?

Zabieg ten skierowany jest dla osób, które chcą ułatwić sobie codzienną pielęgnację ciała, trwale pozbyć się z nóg nieestetycznych włosków, a także uniknąć regularnego podrażniania skóry tradycyjną depilacją, a także problemy wrastających włosków.
Zapraszamy serdecznie do umawiania wizyt w naszym Studio Kosmetyki Laserowej Beauty Laser.