Depilacja męska Gdynia

Depilacja laserowa męska

Depilacja laserowa jest zabiegiem zyskującym z roku na rok coraz większą popularność. Korzystają z niej nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Nic dziwnego, dzięki niej można skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia z różnych partii ciała, np. pach, nóg, miejsc intymnych, pleców, itp.

Depilacja laserowa męska

W naszym Studio Kosmetyki Laserowej Beauty Laser wykonujemy profesjonalne zabiegi laserowej depilacji dla mężczyzn przy wykorzystaniu nowoczesnego urządzenia – lasera diodowego LightSheer Duet amerykańskiej firmy Lumenis.

Sprzęt ten uważany jest za jeden z lepszych dostępnych obecnie na rynku, gdyż redukuje nawet do 30% gęstego, męskiego owłosienia już podczas pierwszej sesji. W naszym studio zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany zespół pracowników z doświadczeniem, dlatego decydując się na depilację męską, możesz mieć pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony w sposób bezpieczny oraz dokładny.

Depilacja laserowa męska - na czym polega?

Laser diodowy LightSheer Duet jest jednym z najskuteczniejszych oraz najszybciej działających urządzeń z całej linii LightSheer. Emituje on wiązkę światła, która pochłaniana jest przez melaninę, barwnik obecny we włosie. Dochodzi wówczas do podgrzania melaniny, przez co mieszek włosowy zostaje trwale uszkodzony.

Aby zabieg był skuteczny, należy przeprowadzić, min. 3 serie, a średnio około 6-8 serii, z tego względu, że usunięciu ulegają wyłącznie włosy w fazie wzrostu (anagenu). Depilacja laserowa nie jest inwazyjna ani bolesna, wiele zależy jednak od stopnia wrażliwości skóry. Niektóre osoby odczuwają delikatne ukłucia, może pojawić się subtelne zaczerwienienie skóry. Warto jednak pamiętać, że większości z tych skutków można uniknąć, odpowiednio przygotowując się do zabiegu.

Depilacja laserowa męska - przygotowanie do zabiegu

Mniej więcej miesiąc przed depilacją nie należy usuwać włosów przy wykorzystaniu wosku, depilatora lub pęsety. Ponadto, tydzień przed zabiegiem koniecznie trzeba zrezygnować z peelingów oraz stosowania kremów złuszczających naskórek. Dzień przed zabiegiem należy ogolić maszynką jednorazową miejsce, w którym zostanie wykonana depilacja.

Co więcej, warto odstawić również niektóre preparaty oraz leki. Konkretne zalecenia otrzymasz, kontaktując się z naszym zespołem Beauty Laser.

Zapraszamy serdecznie wszystkich panów do skorzystania z naszej oferty depilacji męskiej laserem diodowym LightSheer Duet.