depilacja_twarzy_oferta

Depilacja laserowa

Depilacja
Twarzy w Gdyni

Nadmierne owłosienie twarzy jest problemem, z którym zmaga się wiele kobiet. Ciemny meszek pojawiający się w okolicy górnej wargi, pojedyncze, dłuższe włoski w okolicach uszu czy na konturach twarzy bywają przyczyną dyskomfortu i wielu niedogodności. Mogą one wpływać także na znaczne obniżenie nastroju. Z problemem rosnących włosków na twarzy można jednak skutecznie walczyć, decydując się na profesjonalny zabieg depilacji laserowej twarzy.

W ramach oferty zajmujemy się wykonywaniem skutecznej depilacji laserowej twarzy. Do zabiegów wykorzystujemy nowoczesny i wysokojakościowy sprzęt, jakim jest laser diodowy LightSheer Duet amerykańskiej firmy Lumenis. Jest to zabieg w pełni bezpieczny, dzięki któremu można pozbyć się już nawet do 30% owłosienia podczas jeden sesji.

Depilacja laserowa twarzy

Warto pamiętać, że twarz w dużym stopniu jest narażona na oddziaływanie różnorodnych zanieczyszczeń i czynników pogodowych, takich jak smog, mróz czy intensywne słońce. Chcąc zatem usunąć niechciane owłosienie, należy zdecydować się na jak najskuteczniejszą metodę, która ograniczy ryzyko przesuszenia delikatnej skóry twarzy. Depilacja tradycyjną maszynką może przyczynić się do podrażnienia cery, powstania ranek i doprowadzić do infekcji czy stanu zapalnego. Technologia LightSheer Duet niweluje powyższe problemy.

Depilacja twarzy laserem diodowym - na czym polega?

Laser diodowy emituje łagodną wiązkę światła, która działa tylko powierzchownie, nie wpływając na funkcje organizmu. Wiązka ta przenika przez skórę do mieszka włosowego i niszczy skutecznie cebulkę włosa. Warto wspomnieć, że laser oddziałuje wyłącznie na włoski będące w fazie wzrostu. Zabieg należy zatem powtórzyć przynajmniej dwa, trzy razy w odstępach, co 4-8 tygodni, zgodnie z cyklem wzrostu włosa.

Laserowa depilacja twarzy jest zabiegiem trwałym i nieinwazyjnym. Wykonanie kilku serii pozwala skutecznie pozbyć się ciemnego owłosienia z twarzy i cieszyć się z gładkiej cery.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszego Studio Kosmetyki Laserowej Beauty Laser. Zachęcamy do umawiania wizyt.